Zarząd

Zarząd Związku

 

Przewodniczący – Arkadiusz Poborski

kontakt do biura: 32-08 /091 3 17 32 08/

tel.kom. 887 744 699

@mail: zzprc@zchpolice.com

 

Wiceprzewodniczący:

Małgorzata Czyżewska

Kontakt do biura 32-08

Tel. kom. 887 744 454

 

Roman Bieniek

Kontakt do biura 32-08

Tel 500 344309

 

Henryk Barański

Tel kom 510060663

 

Łukasiak Tomasz

Tel kom 664733774

Komisja Rewizyjna

 

Przewodniczący – Andrzej Biernacki tel.kom. 603918600

Wiceprzewodnicząca – Dominika Gadyńska tel.kom. 887 312 542

Członek - Dorota Radomska

Członek - Marcin    Świtkowski

Członek - Margareta   Łaskawiec

 

Wydziałowe Organizacje Związkowe

 

Administracja

Przewodnicząca – Małgorzata Czyżewska Tel. kom. 887 744 454

Wiceprzewodnicząca – Weronika Przybylak  tel. kom. 693943073


Departament Bezpieczeństwa Technicznego

 

Zakładowa Straż Pożarna

Przewodniczący – Marcin Owczarczyk tel. 40-40 tel.kom. 602 620 826

Wiceprzewodniczący – Stanisław Żabka tel. kom. 604191279

 

Centrum Analiz Laboratoryjnych

 

Dział Kontroli Jakości JPF I

Przewodnicząca – Dominika Gadyńska brygada E tel. 42-43 tel.kom 887 312 542

Wiceprzewodnicząca – Dorota Radomska brygada E tel. 42-43

 

Dział Kontroli Jakości JFA II

Przewodnicząca – Anna Pilecka tel. kom. 668403888

Wiceprzewodnicząca – Alicja Kurzawińska


 

Centrum Energetyki

 

Wydział Elektrociepłowni

Przewodniczący – Dariusz Tyszko brygada D tel. 34-57 tel.kom. 889 131 192

Wiceprzewodniczący – Robert Brusanowski tel. kom. 501818251

 

Centrum Infrastruktury

 

Wydział Gospodarki Wodnej

Przewodniczący – Henryk Barański brygada C tel. 30-68 tel.kom. 510 060 663

Wiceprzewodniczący – Andrzej Biernacki brygada E tel. 30-68 tel.kom 603 918 600

 

Wydział Składowisk

Przewodniczący – Władysław Wilk tel. kom.  888727657

Wiceprzewodniczący – Łukasz Chamuczynski tel. Kom. 510163209

 


 

Centrum Logistyki

 

Wydział Pakowni LP1

Przewodniczący – Radosław Łój brygada A tel. 49-09 tel.kom. 601 283 607

Wiceprzewodnicząca – Krystyna Krzepina brygada D tel. 45-12 tel.kom. 695 311 866

 

Wydział Pakowni LP2

Przewodniczący – Sławomir Suchojad brygada C tel. 10-04 tel.kom. 603 279 026

Wiceprzewodniczący – Marek Kuczyński brygada D tel. 10-04

 

Wydział Transportu Wodnego

Przewodniczący – Arkadiusz Poborski tel. 32-08 tel.kom 887 744 699

Wiceprzewodniczący – Mirosław Malicki brygada A tel. 43-76 tel.kom. 668 859 760

 

Jednostka Biznesowa Nawozy

 

Wydział Kwasu Fosforowego

Przewodniczący – Rafał Szykanowski tel. kom. 508106280

Wiceprzewodniczący – Bohdan Pawłowski


 

Wydział Nawozów PN1 PN 2 PN 4

Przewodniczący - Grzegorz Zakrzewski brygada A tel 16-92 tel.kom 888 669 906

Wiceprzewodniczący – Paweł Kurzawa brygada D tel. 16-92 tel.kom. 794 361 172

 

Wydział Nawozów PN3

Przewodniczący – Szymański Marek tel. kom. 668609024

Wiceprzewodniczący – Jacek Żyłowski brygada B tel. 33-59 tel.kom. 600 273 245

 

Wydział Kwasu Siarkowego

Przewodniczący – Tomasz Łukasiak  tel. kom. 664733774

Wiceprzewodniczący – Robert Kosecki tel. kom. 600031344


 

Jednostka Biznesowa Nitro

 

Wydział Syntezy Amoniaku

Przewodniczący – Roman Bieniek brygada D tel. 36-30 tel.kom 500 344 309

 

Wydział Przygotowania Gazu

Wiceprzewodniczący – Wiesław Dobrowolski brygada E tel. 11-68, 12-00 tel.kom. 609 123 454

 

Wydział Syntezy Mocznika

Przewodniczący

Wiceprzewodniczący- Bućko Bartosz brygada B tel 35-58 tel.kom. 507 548 369

 

Wydział Stokażu Amoniaku

Przewodniczący – Sławomir Szostak brygada A tel 16-94, 34-53 tel.kom. 517 509 778

Wiceprzewodniczący – Włodzimierz Tomczak brygada B tel 16-94, 34-53

 

Jednostka Biznesowa Pigmenty

 

Przewodniczący – Roman Murawski brygada B tel.kom. 601 805 655

Wiceprzewodniczący – Jerzy Marosek tel.48-97 tel.kom. 698 098 626

 

TRANSTECH”

 Przewodniczący – Mirosław Latosiński tel. kom. 509695290

Wiceprzewodniczący – Hubert Dąbski tel. kom. 602705152


 GA "KOLTAR"

 

Przewodniczący – Marcin Świtkowski  Tel. kom. 666044532

Wiceprzewodnicząca – Agnieszka Szykołowska Tel. kom. 508137605


 

 

"Grupa Azoty Police Serwis"

 

Przewodniczący – Ryszard Cieloszyk tel. kom. 604889316

Wiceprzewodniczący – Piotr Umiński tel. kom. 792233019


 

 

 

MEDIKA”

Przewodnicząca – Jolanta Siemianowska tel.kom. 600 345 011

Wiceprzewodnicząca – Monika Kędzierska  tel. kom. 516935808

 

ZOiSOK” (Leśno Górne)

 

Przewodniczący – Piotr Waszkiewicz Tel. kom. 698867625

 

 

 

W celu aktualizacji danych proszę o kontakt:

Giluń Bartosz 

tel: 693 983 000 lub bartoszgilun@wp.pl

 

Statut

Warto zapoznać się z naszym aktem prawnym regulującym zadania, strukturę organizacyjną i sposób działania Związku.

  • Zgodnie z prawem
  • Nowoczesny związek
  • Pomocny pracownikom
  • Zasiłki socjalne
  • Zawsze na czasie
logo_footer1.png, 4,1kB logo_footer2.png, 2,4kB logo_footer3.png, 1,9kB logo_footer4.png, 2,8kB logo_footer5.png, 3,6kB logo_footer6.png, 3,2kB