Na bieżąco

2019.05.27

Dziękujemy za udział w wyborach

Dziękujemy!!

Dziękujemy wszystkim pracownikom a w szczególności członkom naszego związku za udział w wyborach na kandydata  do Rady Nadzorczej Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. !

Szczególnie dziękujemy wszystkim którzy oddali swój głos na kandydatkę MZZPRC G.A. Z.Ch. Police S.A. Iwonę Wojnowską. Wynik Iwony w wyborach to 845 ważnie oddanych głosów, co stanowi 53% . Wynik ten  okazał się najlepszym wynikiem z pośród wszystkich kandydatów startujących w tych wyborach i tylko kilkanaście głosów zabrakło do tego żeby Iwona była już kandydatem do Rady Nadzorczej po I turze. Zgłaszając Iwonę Wojnowską  byliśmy przekonani że to dobry kandydat na tę funkcje a poparcie pracowników i wynik I tury to potwierdza.

W dniach 10 – 14 czerwca zostanie przeprowadzona II tura wyborów na kandydata do Rady Nadzorczej G.A. Z.Ch. Police S.A.

Zachęcamy wszystkich pracowników naszego zakładu pracy, a w szczególności członków naszego związku o uczestnictwo w II turze wyborów i oddanie swojego głosu na Iwonę Wojnowską.

Każdy głosujący ma możliwość oddania dwóch głosów w wyborach, i dlatego przypominamy że drugim kandydatem który jest  popierany przez nasz związek zawodowy jest kandydat zgłoszony przez MNSZZ Pracowników GA Z.Ch.  „Police” S.A. kol. Krzysztof Bajbuła

 

Zarząd MZZPRC G.A. Z.Ch. „Police” S.A.


Statut

Warto zapoznać się z naszym aktem prawnym regulującym zadania, strukturę organizacyjną i sposób działania Związku.

  • Zgodnie z prawem
  • Nowoczesny związek
  • Pomocny pracownikom
  • Zasiłki socjalne
  • Zawsze na czasie
logo_footer1.png, 4,1kB logo_footer2.png, 2,4kB logo_footer3.png, 1,9kB logo_footer4.png, 2,8kB logo_footer5.png, 3,6kB logo_footer6.png, 3,2kB